ZAMÓW MAKARONY

Lubisz kuchnię włoską, ale akurat dziś masz ochotę nie na pizzę, a na dobre makarony? Świetnie się stara. Jako restauracja włoska chcemy sprostać Twoim wymaganiom, dlatego też w naszym menu umieściliśmy różnego rodzaju makarony z dowozem w Białymstoku, które zamówić możesz na naszej stronie internetowej. Sprawdź menu, wybierz swoje ulubione danie i złóż zamówienie. Zapewniamy, że zrobimy wszystko, aby bardzo Ci ono posmakowało!

SPRAWDŹ MENU Z MAKARONAMI

Przygotowując serwowane przez nas w Białymstoku makarony zawsze dbamy o to, aby ich smaku powstydzić nie mogły się nawet restauracje we Włoszech. Dlatego też korzystamy ze sprawdzonych przepisów, wysokiej jakości składników, a dodatkowo zatrudniamy doświadczonych kucharzy, którzy doskonale wiedzą, jak przygotować makarony, aby ich jedzenie wiązało się z ogromną przyjemnością nawet dla najbardziej wymagających Klientów. Nasze dania to nie tylko gwarancja zaspokojenia apetytu, ale też szansa na przeżycie niezapomnianej kulinarnej przygody, dzięki której poczuć można się jak w domu. Mamy nadzieję, że przeglądając nasze menu znajdziesz w nim coś dla siebie. Zaproponować możemy Ci między innymi spaghetti carbonara, spaghetti bolognese, penne al gargonzolla, bucatini cacio e pepe czy penne brocoli.
Pamiętaj, że nasze makarony zamawiać można telefonicznie - dzwonią pod numer 507 344 386, internetowo - za pośrednictwem naszej strony internetowej lub aplikacji mobilnej, jak i na miejscu - w naszej restauracji. Niezależnie od tego, jaką formę zamówienia wybierzesz pamiętaj, że makarony będą równie smaczne, a Ty zapłacić będziesz mógł za nie najwygodniejszą dla siebie metodą: gotówką, kartą, BLIKiem, a nawet przelewem. Zapraszamy!